Sponzoři regaty | Atlantis Yacht Club - Обучение яхтингу и аренда яхт в Хорватии. Международные регаты.


Заполните форму и мы подберем для Вас идеальный вариант!Pro ověření zadejte první písmeno abecedy:

ATLANTIS YACHT CLUB
Riegrova 1756/51
České Budějovice
PSČ: 370 01
Česká republika
Чешская Республика

Телефон:
+420 774 955 005
+385 998 619 520
E-mail:
atlantisyacht@seznam.cz
Skype:
atlantis.yacht.charter

 


LAST MINUTE
Windguru

ТУРИСТИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ ПАНТАРЕЙ


Facebook

Главная » Budweis regata - 2014 cz » Sponzoři regaty » Sponzoři regaty

Sponzoři regaty


INTERNATIONAL BUDWEIS REGATA – 2016  se bude konat pod záštitou primátora města České Budějovice.

Záštitu nad celou akcí převzal primátor města České Budějovice Mgr. Juraj Thoma.
České Budějovice jsou s 95 tisíci obyvateli největším městem Jihočeského kraje a jeho hospodářským, správním a kulturním centrem. Jsou sídlem několika vysokých škol, důležitých veřejných institucí a úřadů.
Sídlí zde světoznámé firmy s dlouhou tradicí, například: Koh-i-noor Hardtmuth, a.s., Budějovický Budvar, n.p., dále největší jihočeská firma strojírenská Robert Bosch, s.r.o. nebo významná potravinářská firma Madeta, a.s.
Město píše svou historii již od roku 1265, kdy ho založil český král Přemysl Otakara II. jako oporu své moci proti rozvětvenému a vlivnému šlechtickému klanu Vítkovců, neboli Pánů z Růže (např. Rožmberkové, z Hradce, z Landštejna). 

www.c-budejovice.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HLAVNÍ SPONZOR  International Budweis regaty je společnost Atlantis Yacht Charter družstvo, které je zaregistrováno u Krajského soudu města České Budějovice, oddíl Dr, vložka 777 v Riegrová 1756- 1751, 370 01 České Budějovice, Česká republika. Společnost se zabývá pronájmem  lodí, nabízí služby placeného kapitána na vaší dovolené na lodi.   Pro zájemce o kapitánský průkaz společnost pořádá jachtařské kurzy formou týdenní plavby na plachetnicích z jejich flotily.

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GENERÁLNÍ SPONZOR  International Budweis regaty je společnost IECON. Společnost  dodává systémy vytápění, větrání. klimatizace a chlazení. Taky vyrábí systémy požárně bezpečnostních zařízení IECON. 

www.iecon.ru

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OFICIÁLNÍ SPONZOŘ International Budweis regaty je společnost AUTOPLAST. Hlavní ekonomickou činností je provádění povrchových úprav plastů a lakování dílů pro automobilový a letecký průmysl. Firma disponuje výrobním zařízením pro technologii mokrého lakování.

 

www.autoplast.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PARTNEREM International Budweis regaty je Kuboušek Water Sports CZ s.r.o.

  je součástí koncernu KUBOUŠEK Group s tradicí od roku 1990.  Nejstarší  a největší sesterská firma korporace  KUBOUŠEK Group je KUBOUŠEK s.r.o., která v České republice zajišťuje obchodní aktivity produktové  sekce KTI (KUBOUŠEK Technologies and  Instruments). KTI dodává, projektuje a instaluje kompletní technologie pro zpracování plastů, plastikářské  vstřikovací stroje a měřicí přístroje  geometrických veličin špičkové úrovně. Pro všechna dodávaná zařízení zajišťuje KUBOUŠEK Technologies and  Instruments ve svých servisních a  školicích centrech profesionální podporu.

 Druhá sekce, KUBOUŠEK Water Sports (KWS), vznikla v roce 2010 z původní divize Vodních sportů založené v roce 2006. V roce 2014 se tato sekce  oddělila od KUBOUŠEK s.r.o. do samostatné společnosti Kuboušek Water Sports CZ s.r.o. (KWS CZ). Ta je budována pro všechny, kterým učaroval svět vodních aktivit. Komplexní nabídku v této sféře vytváříme díky synergii specializovaných divizí Shops, Diving, Marine a Travel. Usilujeme o nejvyšší kvalitu našich produktů včetně poskytovaných služeb, servisu a zákaznické podpory. Zakládáme si na dlouhodobém vývoji, profesionalitě a odbornosti.

www.kubousek.eu

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTNEREM International Budweis regaty je firma Fruko-Schulz s.r.o. 
Odpradávna je likér považován za jednu z nejoblíbenějších alkoholických lahůdek. Podle řády odborných názorů má dokonce i léčivé vlastnosti. Před několika stoletími tvrdili lékaři, že se likéry rozpouští v lidském srdci a tím léčí duši. Svou oblíbenost získaly likéry také jako výborné ingredienty do koktejlů. Překvapivě snadno se kombinují a dobře se spojují se mnoha složkami a přísadami. V latině slovo "likér" znamená "rozpouštět se". S ohledem na současné preference a své dlouholeté zkušenosti vyrobila společnost Fruko-Schulz řadu likérů, které jsou ideálními přísadami pro světoznámé koktejly. Většinu z nich se dá konzumovat čisté nebo v kombinaci s ledem. Každý si bude moci vybrat likér podle vlastní vášně. Milovníci sladkého nenechají bez povšimnutí smetanové likéry: Káva,  Piña Colada a  Krém. Pro ty, co chtějí rozšířit škálu chutí, máme silnější likér Amaretto, vyrobený na základě meruňkových pecek a koňaku s jedinečnou vůní a chutí, která příjemně zahřeje. Ty, co dávají přednost ředění a míchání silných nápojů, potěší sortiment likérů, speciálně vyrobených jako základ pro přípravu většiny nejpopulárnějších koktejlů. Blue Curacao je jednou z hlavních přísad koktejlu Blue Hawaii. Žádná Margarita se neobejde bez Triple Sec. Coconut je nejvíce vhodný pro světoznámý koktejl Piña Colada. 

www.fruko.cz

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTNEREM International Budweis regaty je Vodka «Carská Zlatá». 
«Carská kolekce» vodek prémiové kvality byla vyvinuta k 300. výročí ze dne založení císařem Petrem Velikým v roce 1703 města Petrohrad. Tajemství vynikající chuti tohoto elitního nápoje spočívá v použití mimořádně kvalitního líhu «Lux» vyrobeného z nejlepších odrůd tvrdé pšenice a měkké, křišťálově průzračné vody Ladožského jezera, která prochází mnohoúrovňovým systémem filtrace skrz vrstvy křemenného písku a březového uhlí. Unikátní aroma má vodka díky přidání lipového medu a macerátu z lipového květu. Láhve vodek «Carská» jsou zdobeny reprodukcemi starých rytin - portrétem císaře Petra I., který pochází z dílny nizozemského malíře Karla Moora z roku 1717, a také heraldickými symboly státnosti a vidy severního ruského hlavního města.
Láhev se liší nejen originálním designem, je vyrobena ze speciálního lékárenského skla, díky čemu zachovává nápoj svou unikátní chuť po celou dobu skladování. Díky své originalitě, tradici a kvalitě může vodka «Carská» stát trvalou ozdobou Vašeho stolu. 

www.fruko.cz

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTNEREM International Budweis regaty je Pivo «Pražský Most» 

Pivo «Pražský Most» se vyrábí od roku 2007 ve velice pěkné a úrodné oblasti České Republiky, v Českém ráji, v pivovaru «Rohozec». Tady používají nejmodernější technologie a nejlepší suroviny a vaří skutečné české pivo, které je známé po celém světě díky své výjimečné chuti a vynikající kvalitě.
Recept, který používáme jako základ piva «Pražský Most», byl nalezen v archivní sbírce ve starém paláci Valšů v samotném centru Prahy, kde se dnes nachází restaurace «Pražský Most u Valšů» a stejnojmenný minipivovar.
Pivo «Pražský Most» je ležák spodního kvašení. Během šampanizace necháváme «Pražský Most» v chladných sklepech při teplotě do 5 stupňů Celsia po dobu do čtyř měsíců, což nám umožňuje dosáhnout výjimečné vůně a chutě.  «Pražský Most» je docela odolné pivo, dlouhodobě nekysne, dobře se uschovává a dobře se dopravuje, což je důležité pro dodávky vždy kvalitního výrobku každému zákazníků.

www.fruko.cz

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 PARTNEREM International Budweis regaty je Společnost Matheo s.r.o. 

Společnost Matheo s.r.o. působí na trhu s kávou již 5 let. Nabízíme čerstvou praženou kávu z české rodinné pražírny.

Сílem je dodat zákazníkovi kávu co nejrychleji od jejího upražení. Luxusní kávovou směs ELLIO MIO! můžete ochutnat v dřevěných stáncích na výstavách, kterých se účastníme, ostatní druhy 100% arabik můžete objednat v e-shopu.
Zákazníci si kávu vždy chválí nejen přímo na stáncích, kde jim jí uvaří zkušení baristé, ale často pak i doma nad vlastnoručně připravených šálkem.  Nabízíme pouze vybrané odrůdy rodu Arabica...

www.ellio-caffe.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTNEREM International Budweis regaty je společnost Madeta a.s.

Madeta patří k jižním Čechám už více než 110 let a mlékařské a sýrařské řemeslo se tu stále předává z otců na syny. Během těch dlouhých desetiletí se samozřejmě mnohé změnilo: moderní technologie nahradily často velmi namáhavou ruční práci, některé výrobky z Madety už jsou minulostí, ale nepřestaly přibývat mnohé další, závody prošly a procházejí výraznými proměnami…Madeta je česká firma, která si zakládá na tradici. Kvalita  stoprocentně přírodních výrobků bez konzervantů je umocněná původními recepturami a poctivým řemeslem. To jsou spolu s lidmi, kteří tu pracují, základní kameny společnosti nejen ve vztahu k obchodním partnerům, ale především k spotřebitelům.

www.madeta.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PARTNEREM International Budweis regaty je společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH, a.s.

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. je v současnosti jedna z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb té nejvyšší kvality. Společnost je součástí skupiny KOH-I-NOOR holding a.s..

V široké nabídce společnosti dnes naleznete více něž 4500 druhů zboží – nejen vysoce kvalitní tužky, ale i uhly, rudky, pastely, pastelky, křídy, olejové, temperové a vodové barvy, tuše, velký výběr psacích a rýsovacích potřeb, pryže a celou řadu dalších pomůcek.

www.koh-i-noor.cz

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PRO SPONZORY

 
» Следующие фотографии